archilovers

Archilovers.com to jak sama nazwa wskazuje – portal poświęcony tematyce architektury.

Został stworzony głównie z myślą o architektach, aczkolwiek korzystać z witryny, a także inspirować się jej zawartością, mogą praktycznie wszyscy. Portal przygotowano w całkiem klasycznej formie, tak by spełniał oczekiwania internautów i zarazem nie sprawiał trudności w przeglądaniu poszczególnych zakładek. Architekci, którzy tylko mają na to ochotę, mogą w danym portalu utworzyć własne konto. To zajmuje zaledwie chwilę, a stwarza ogromne możliwości. Po zalogowaniu się w serwisie, mogą utworzyć własny profil, zamieszczając w nim informacje o swojej osobie, wraz z osiągnięciami zawodowymi, którymi warto się pochwalić. Dysponując takim profilem, mogą także utworzyć zakładkę z własnymi projektami, by wzbudzić zazdrość u konkurencji i przede wszystkim zainteresować internautów. Korzystając z możliwości portalu, mogą skusić się na opublikowanie własnego artykułu na blogu, należącym do danej witryny. Aktywne użytkowanie serwisu może przynieść architektom mnóstwo korzyści. Tym sposobem mają szansę wyjść do ludzi i tym samym potencjalnych klientów. Tu mogą zaprezentować to, na czym naprawdę się znają.

Portal archilovers.com to źródło cennych informacji dla osób, które choć nie są architektami, ani też projektantami wnętrz, mają ochotę na samodzielną aranżację mieszkania.

Tu znajdą szereg ciekawych inspiracji, które pozwolą wprowadzić do wnętrza zupełnie nowy klimat. Portal sprawdzi się również jako wartościowa lektura dla tych, którzy interesują się architekturą. Porady i ciekawostki na blogu tworzone tylko i wyłącznie przez samych ekspertów, a przy tym mnóstwo bardzo obrazowych zdjęć, to najlepsze połączenie dla osób zafascynowanych aranżacją przestrzeni. Archilovers.com to po prostu miejsce w wirtualnej przestrzeni, które gwarantuje sławę najlepszym architektom i projektantom wnętrz. Tu warto zaprezentować swoje możliwości, otwierając się na szersze grono odbiorców.

Podobne Posty