altas conncorde logoAtlas Concorde jest kluczowym graczem w branży ceramicznej i jeden z najważniejszych i ugruntowanej rzeczywistości świata. Misją firmy jest oferowanie dla najbardziej wymagających konsumentów , projektantów wnętrz i architektów rozwiązań ceramicznych przeznaczonych do każdego zamierzonego zastosowania, zapewniając wyrafinowany wygląd zawsze zgodnie z potrzebami rynku, w połączeniu z doskonałą wydajnością techniczną. W czterdzieści lat historii, nazwa Atlas Concorde stał się synonimem wytrzymałości, etyki i rzetelności z nadwyżki budżetowej i zawsze było w 2013 roku obroty przekroczyły 200 mln euro. Solidny beton, które wykraczają poza zmianami na rynku, i przekonuje, że każdego roku ponad 2700 klientów w ponad stu krajach na całym świecie .
HISTORIA Ceramiki patrzy w przyszłość .

Założona w 1969 roku , Ceramiche Atlas Concorde jest spółką dominującą w ramach Gruppo Concorde , według grupy ceramicznej w Europie z obrotem 600 mln euro i 2200 pracowników * .
W ciągu swojej historii , Atlas Concorde aktywnie uczestniczyła w rozwoju ceramicznych, innowacje marketingowe i estetyczne stają się modelem odniesienia dla całej branży .

Podobne Posty