Lampa sufitowa Mercury firmy Artemide to wysoce dekoracyjny produkt z zakresu oświetlenia. Klosz lampy tworzą niewielkie, dość opływowe elementy, wyglądem nieco przypominające otoczaki, wykonane z tworzywa termoplastycznego o metalicznym wykończeniu, starannie zawieszone na aluminiowym dysku. To niepowtarzalne połączenie satynowego aluminium i jednocześnie polerowanego chromu, tworzy w swoim otoczeniu bardzo elegancki klimat.

Jak jest wykonana lampa?

Lampa została wykonana w taki sposób, aby starannie dopracowana aluminiowa platforma, odbijała światło mieniące się wokół zawieszonych elementów. To gwarantuje niesamowity efekt i wywiera ogromnie pozytywne wrażenie na odbiorcach tego widoku.

mercury artemide

mercury artemide

 

Dopasowanie lampy Artemide do wnętrza

Lampa Artemide doskonale wpasuje się w otoczenie eleganckiego wnętrza, urządzonego z charakterem i odrobiną luksusu. Sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach kuchennych, umocowana tuż nad stołem bądź wyspą. Ten połyskujący element oświetleniowy będzie doskonale współgrał z przedmiotami w białym kolorze. Swoje atuty w pełni zaprezentuje w pomieszczeniach przestrzennych, gdzie będzie spełniał nie tylko funkcję oświetlenia, ale i zarazem stylowej dekoracji.

 

mercury artemide

mercury artemide

Lampa Mercury o tak charakterystycznym kształcie, wydobywa z siebie światło tworzące niebywale nastrojową atmosferę w całym pomieszczeniu. W ciągu dnia sprawia wrażenie elementu rzeźbiarskiego, odtwarzającego żywotność zupełnie naturalnego światła, a także ruch poruszających się wokół ludzi, czy przemieszczających się przedmiotów.

mercury artemide 3Lampa sufitowa o niepowtarzalnym designie,

została zaprojektowana przez znanego projektanta, którym jest Ross Lovegrove. W jego wykonanie zaangażował wszystkie swoje talenty, tak by w ten sposób stworzyć prawdziwe dzieło sztuki i najwyraźniej cel ten osiągnął. Każdy zapewne przyzna, iż lampa robi niesamowite wrażenie. Powstała w odpowiedzi na potrzeby ludzi uwielbiających luksus i zarazem urządzających swoje wnętrza w tym charakterze. Lampa Mercury dostępna jest już w wielu ekskluzywnych punktach sprzedaży – także w internecie.

Podobne Posty