squarelogowithtextverticalhires

Ogłoszenie Zwycięzców A’ Design Awards 2014

International A’ Design Award & Competition ogłasza nagrodzone projekty edycji 2013-2014 we wszystkich dyscyplinach konkursowych.

A’ Design Award & Competition (designaward.com), największy na świecie i najbardziej zróżnicowany międzynarodowy konkurs designerski z radością ogłasza wyniki edycji 2013–2014: 758 Zwycięzców z 77 krajów w 74 różnych dyscyplinach związanych z projektowaniem i wzornictwem. Wszystkie zgłoszenia były oceniane przez niezależne, międzynarodowe jury składające się z czołowych wykładowców tej dziedziny, członków prasy, profesjonalistów i doświadczonych przedsiębiorców. Wszyscy oni dołożyli wszelkich starań by jak najrzetelniej ocenić każdy z projektów.

Serdecznie zapraszamy entuzjastów i miłośników dobrego wzornictwa oraz redaktorów z całego świata do zaczerpnięcia świeżych inspiracji i zobaczenia najnowszych trendów w sztuce, architekturze i technologii poprzez odwiedzenie galerii zwycięzców A’ Design Awards’ online na http://www.designmag.org. Znajdują się tam wszystkie najlepsze projekty z ostatniej i poprzednich edycji międzynarodowego konkursu A’ Design. Redaktorów i miłośników designu zapraszamy również do przeczytania wywiadu z autorami nagrodzonych projektów na http://www.design-interviews.com.

Każdego roku wyniki konkursu A’ Design są ogłaszane 15 kwietnia. Nagradzane są najlepsze produkty, projekty, a także serwisy z całego świata, wyróżniające się wyjątkowym designem, kreatywnością i zastosowaniem technologii. A’ Design Award to symbol doskonałości we wzornictwie i innowacyjności. Każdego roku, w każdej z dyscyplin konkursu A’ Design Awards przyznawane są wyróżnienia różnej wagi: Platynowe, Złote, Srebrne, Brązowe i Żelazne. Każdego roku projektanci, przedsiębiorstwa i instytucje z wszystkich krajów są zapraszani do udziału poprzez nominację swoich najlepszych projektów i produktów do nagrody.

Nagrody A’ Design przyznawane są za Dobry Design Przestrzenny (Architektura, Projektowanie Wnętrz, Projektowanie Przestrzeni i Terenu), Dobry Projekt Przemysłowy (Projekt Produktu, Projekt Urządzenia, Projekt Pojazdu i Projekt Maszyny), Dobry Projekt Komunikacyjny (Projekt Graficzny, Projekt Interakcji i Marketingowy), Dobry Projekt Modowy (Projekt Odzieży, Projekt Akcesoriów i Projekt Obuwia), Dobry Projekt Systemowy (Projekt Serwisu, Strategia, Jakość i Innowacja) a także Osiągnięcia w zakresie Sztuki i Literatury.

Laureaci są zaproszeni do udziału w pełnym blasku wernisażu oraz ceremonii wręczenia nagród we Włoszech, gdzie zostaną poproszeni na scenę po odbiór trofeów, certyfikatów i roczników. Zwycięzcy otrzymują także możliwość wzięcia udziału w wystawie “best designs of the year”, aby pokazać swoje prace we Włoszech, mogą również odebrać nagrodę “A’ Design Prize”.

Bardzo pożądana nagroda A’ Design Prize oraz związany z nią “zestaw zwycięzcy” przyznawane medalistom A’ Design Award & Competition mają pomóc w rozpowszechnieniu informacji na arenie międzynarodowej. Obok trofeum, certyfikatu i księgi, nagroda A’Design Prize zawiera serwisy marketingowe, takie jak tłumaczenie zwycięskich prac na dziesiątki języków, przygotowanie komunikatów prasowych oraz ich dystrybucja, nieograniczona licencja na używanie logo “zwycięzcy nagrody” i kampania PR oraz przekazanie nagrodzonych prac do tysięcy przedstawicieli prasy.

Skoro edycja 2013-2014 już się zakończyła, otwarte są zapisy do kolejnej. Zapraszamy zainteresowanych projektantów, artystów i przedsiębiorstwa do rejestracji i prezentacji swoich projektów na http://www.adesignaward.com, znajdują się tam też dalsze informacje związane z konkursem, takie jak kryteria oceny, kluczowe terminy, członkowie jury oraz formy nadsyłania prac i poradnik tworzenia prezentacji.

O A’ Design Award & Competition

A’ Design Awards powstało, by zwrócić uwagę i podkreślić praktyki i zasady związane z dobrym projektowaniem. Najważniejszym celem A’ Design Award & Competition jest zbudowanie silnej społeczności designerów, przedsiębiorstw i marek ze wszystkich krajów, które będą starały się o dostarczanie coraz to lepszych produktów, serwisów i systemów przynoszących korzyść i przyjemność rodzajowi ludzkiemu. A’ Design Award & Competition przede wszystkim podkreśla i stara się, by designerzy na całym świecie tworzyli produkty i projekty o dodanej wartości, zwiększonej użyteczności, nowej funkcjonalności i niezwykłej estetyce. Dowiedz się więcej na http://www.whatisdesignaward.com, http://nagrodazaprojekt.com/.

Podobne Posty