Design Senza Limiti. Projektowanie bez granicMamy zaszczyt zaprosić Państwa na wydarzenie, które będzie świętem dla wszystkich osób parających się architekturą, projektowaniem wnętrz i designem. Konferencja „Design Senza Limiti. Projektowanie bez granic”, organizowana przez firmy Mardom Sp. z o.o., OIKOS oraz Drzwi i podłogi  VOX, zaowocuje ciekawymi dyskusjami dotyczącymi zagadnień związanych z designem.

Gościem specjalnym będzie światowej sławy włoski architekt, Matteo Nunziati, właściciel prestiżowego, mediolańskiego studia projektowego „Matteo Nunziati”. Podczas konferencji Nunziati opowie o swoich doświadczeniach, podzieli się refleksjami dotyczącymi współczesnego projektowania, a także zajmie się zagadnieniem roli kolorów w projektowaniu.

Tematykę tę rozszerzy drugi gość konferencji: Vicky Syriopoulou, projektantka kolorów międzynarodowej firmy OIKOS. Jej wykład „Kolor i materia w architekturze zrównoważonej” rzuci ciekawe spojrzenie na trendy w nowoczesnym projektowaniu.Przedłużeniem odbywającego się bezpośrednio po wykładach panelu dyskusyjnego, będą rozmowy podczas bankietu utrzymanego we włoskim klimacie. Wtedy goście będą mieli okazję wymienić wrażenia, spostrzeżenia i poglądy, degustując włoskie wina, kawy i sery. Wiemy bowiem, że – podobnie jak projektowanie nie ma granic – rozmowy na jego temat nie mają końca.

Termin:

Będziemy mieli ogromną przyjemność spotkać się z Państwem 24 października 2014 roku.

Miejsce:

Nasz wybór nie mógł paść na inną lokalizację. Centrum innowacji, designu, kreatywności – Concordia Design, przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu to synonim sztuki i kreatywnych projektów.  Zabytkowa architektura w połączeniu z nowoczesną infrastrukturą stanowić będzie idealne tło dla całego wydarzenia. W murach starej drukarni z przełomu XIX i XX wieku inspiracje unoszą się w powietrzu.

Pasjonaci Wnętrz zapraszają

Podobne Posty