Pasjonaci wnętrz portal który łączy architektów wnętrz producentów i wszystkich, którym nie jest obce piękno pomieszczeń w których obcują. Poświęcony jest  architekturze, urbanistyce, budownictwu, wzornictwu. „Pasjonaci wnętrz” prezentuje  sylwetki architektów,  biur projektowych, a także pasjonujących producentów i firmy. Informujemy czytelników o nowościach rynku materiałów, produktów  związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz.

Portal Pasjonaci wnętrz  obejmuje patronatem ważne i prestiżowe konferencje, konkursy, sympozja, szkolenia, a także małe ciekawe inicjatywy dla architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy otwarci na wszystko co interesujące. Piszą dla nas indywidualności, z których każda ma inny punkt widzenia. Czyta nas wielu studentów – świadczą o tym statystyki bibliotek wydziałów architektury. Ceną nas najambitniejsi, do których będzie należał rynek wnętrz. Uważamy za atut to, że widzimy świat z własnej, niezależnej perspektywy. Mieszkamy i pracujemy w Krakowie – mieście twórców. To daje nam skromność, ale i pewność siebie.

Odbiorcy:

  • architekci indywidualni, biura projektowe
  • inżynierowie, technolodzy budowlani
  • projektanci wnętrz, plastycy
  • studenci i wykładowcy wydziałów architektury oraz kierunków humanistycznych
  • inwestorzy
  • właściciele firm budowlanych

Organizujesz ciekawą inicjatywę?

Napisz do nas: redakcja@pasjonaciwnetrz.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zabezpieczenie antyspamowe
captcha

Prosimy o przepisanie powyższego tekstu