SIEMENS przygotował konkurs skierowany do architektów, projektantów wnętrz, designerów, osób indywidualnych dla których design, innowacja, wysoka jakość produktów i marka są bardzo ważne.

Konkurs skierowany do architektów, projektantów wnętrz, designerów oraz osób indywidualnych, którzy cenią wyjątkowe i ponadczasowe wzornictwo i innowacje, będące fundamentem istnienia marki Siemens.

 1. Konkurs polega na stworzeniu projektu graficznego 3D kuchni z wykorzystaniem sprzętów AGD firmy Siemens w dowolnej formie, ale z użyciem zamieszczonych na w zakładce „Materiały” rzutów 3D sprzętów AGD Siemens oraz ich graficznych odwzorowań w formacie umożliwiającym ich obróbkę graficzną w aplikacjach do aranżacji wnętrz i utrwalenie projektu w formacie jpg, png lub bmp.
 2. Praca konkursowa powinna zostać wykonana w całości samodzielnie przez Uczestnika zgłaszającego taką pracę do Konkursu. Doceniamy kreatywność prac!
 3. Konkurs będzie prowadzony w sześciu następujących po sobie miesiącach, gdzie każdy miesiąc będzie stanowił jeden zamknięty etap konkursu:
  a) I etap: od dnia 14 lipca 2014 r. do dnia 31 lipca 2014 r.
  b) II etap: od dnia 1 sierpnia 2014 r. do dnia 31 sierpnia 2014 r.
  c) III etap: od dnia 1 września 2014 r. do dnia 30 września 2014 r.
  d) IV etap: od dnia 1 października 2014 r. do dnia 31 października 2014 r.
  e) V etap: od dnia 1 listopada 2014 r. do dnia 30 listopada 2014 r.
  f) VI etap: od dnia 1 grudnia 2014 r. do dnia 31 grudnia 2014 r.

4. Podczas każdego Etapu Konkursu powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa, wyłoni każdorazowo pięciu Uczestników Konkursu spośród przesłanych w danym Etapie Konkursu Prac konkursowych i przyzna im nagrody na następujących zasadach:
a) dwóch Zwycięzców Konkursu zostanie wybranych przez Komisję Konkursową spośród wszystkich prawidłowo zgłoszonych Prac konkursowych w oparciu o kryterium innowacyjności, kreatywności i designu
b) trzech Zwycięzców Konkursu zostanie wybranych przez Komisję Konkursową w oparciu o Kryteria konkursowe spośród 10 Prac konkursowych, które poprzez głosowanie otrzymały najwyższą liczbę głosów Internautów, którzy oddali w trakcie trwania Konkursu i danego Etapu Konkursu za pomocą formularza do głosowania ważny głos na jedną z opublikowanych na Stronie konkursowej Prac konkursowych.

5. W trakcie trwania danego Etapu Konkursu na Stronie konkursowej ranking Prac konkursowych, które uzyskały co najmniej 1 ważny głos.

6. Uczestnik Konkursu może przesyłać Prace konkursowe w okresie trwania danego Etapu Konkursu nie później jednak niż do godziny 18.00 w ostatnim dniu danego Etapu Konkursu.

https://doceniamy-dobry-design.pl/

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Podobne Posty