Kuchnia urządzona w stylu jaki prezentują zdjęcia to nie tylko gwarancja luksusu, ale i zarazem funkcjonalności. Tak niewielki element usytuowany we wnętrzu kuchni może zapewnić użytkownikom doskonałe pole do popisów kulinarnych. Whirlpool Glamour Kitchen to prawdziwe odzwierciedlenie nowoczesnej technologii.

Projektant starannie opracował każdy detal tego niepowtarzalnego elementu. Dokładnie przemyślał kształty, kolor, a także dobrał materiał z jakiego został wykonany. Realizacja tego niezwykłego projektu miała zapewne uświadomić odbiorcom, jak funkcjonalna i jednocześnie elegancka może być każda kuchnia.

 Estetycznie wykonana wyspa może wnieść do pomieszczenia dobrą energię i atmosferę sprzyjającą gotowaniu. Pełny urok tego mebla można zauważyć umieszczając go w przestronnym wnętrzu. Jego charakterystyczny kształt z jednej strony rzuca się w oczy, z drugiej zaś nie zabiera wolnej przestrzeni, ale wręcz dopełnia całość tego pomieszczenia, często określanego mianem serca każdego domu.

 Wyspa w tym niepowtarzalnym stylu to mebel, który będzie prezentował się doskonale w eleganckich kuchniach. Biały kolor sprawia, iż można go łączyć z meblami i przedmiotami o dość różnorodnej kolorystyce. Warto jednak, by zostały wykonane z tego samego materiału, co pozwoli idealnie wpasować się w otoczenie danego pomieszczenia. Projektant zadbał o najdrobniejsze szczegóły, tak by użytkowanie wyspy sprawiało przyjemność. Wszystkie funkcje jakimi się charakteryzuje wskazują na to, iż cel ten jak najbardziej osiągnął.

 Poza bogatą funkcjonalnością, wyspa wnosi do każdej kuchni ponadprzeciętny klimat. Zarówno opływowe jak i bardzo delikatne kształty, a także blask jaki wokół siebie tworzy, to doskonałe połączenie gwarantujące świeżą i totalnie wyjątkową atmosferę w całym pomieszczeniu. Wyspa tego projektu jest świetnym elementem wystroju wnętrza, zarezerwowanym dla osób, które cenią nowoczesność, jakość i praktyczność. Tak można w skrócie opisać Whirlpool Glamour Kitchen – kreatywne rozwiązania dla kuchni.

 

[jetpack_subscription_form]

Źródło: http://www.archilovers.com/projects/48582/kitchen-design-for-whirlpool-kitchen-contest.html

Podobne Posty