WSZYSTKO CO ARCHITEKT O OŚWIETLENIU WIEDZIEĆ POWINIEN

XXIII Targi ŚWIATŁO 2015

All on Design
Targi, Platforma edukacyjna, Spotkania ze sztuką

25-27 marca 2015
Warszawa, EXPO XXI

Między 25 a 27 marca w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się druga edycja wydarzenia łączącego pokaz nowoczesnego oświetlenia z wystawą designu w wyposażeniu wnętrz. Targi ŚWIATŁO to wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją stanowiące pokaz nowych technologii i rozwiązań i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej 2015 roku.

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także All On Design – wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, aranżacją wnętrz, trendami i sztuką. All On Design ma za zadanie podkreślić rolę wzornictwa w oświetleniu i wyposażeniu wnętrz oraz wywołanie problemu designu jako równie ważnego, o ile nie ważniejszego, niż aspekty czysto techniczne, przy kształtowaniu przestrzeni architektonicznej.

All On Design to wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz.

W programie Targów ŚWIATŁO i All On Design znajdą się także konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane m.in. do architektów:

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2015 to już siedemnaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.
Gośćmi specjalnymi spotkania będą światowe i polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

targi swiatło

Targom ŚWIATŁO 2015 towarzyszyć będzie także dwudniowe Seminarium „Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl

Podobne Posty